Array ( [0] => crawl ) Array ( [0] => Array ( [count] => 1 ) ) Garden Beauty - Otaczaj się pięknem

Garden Beauty - Pozwól, że otoczymy Cię pięknem

Zadbana zielona przestrzeń to przyjemność dla oczu i źródło ukojenia zmysłów. Wypielęgnowany trawnik, barwne nasadzenia czy równo przycięte drzewa i krzewy to również wizerunkowa wizytówka.

Jeśli kompleksowa pielęgnacja ogrodu lub zieleni wokół firmy jest dla Ciebie wyzwaniem, skontaktuj się z nami - otoczymy Cię zielonym pięknem, bo pielęgnowanie zieleni to nasza specjalność. Zapoznaj się z naszą ofertą, a jeśli masz pytania, chcesz poznać wycenę - skontaktuj się z nami.

Zadbamy o Twoją zieloną przestrzeń

Firma Garden Beauty powstała z miłości do natury połączonej z zamiłowaniem do piękna i doświadczeniem w branży ogrodniczej. Doskonale wiemy jak wiele czasu i nakładu pracy wymaga założenie ogrodu lub terenu zielonego wokół firmy a następnie troszczenie się o jego dobrą kondycję i estetykę. Wiemy, że nie zawsze mają Państwo czas, wystarczającą wiedzę lub siłę, by przeprowadzić wszystkie zabiegi pielęgnacyjne samodzielnie. Dlatego zapraszamy do współpracy z nami! Garden Beauty z pasją i pełnym zaangażowaniem zajmie się kompleksową aranżacją i pielęgnacją terenów zielonych. Gwarantujemy, że wszystkie prace zostaną przeprowadzone dokładnie i terminowo. Nasi pracownicy są ekspertami w dziedzinie ogrodnictwa, a ich wiedza jest ugruntowana wieloletnią praktyką.

Kompleksowa aranżacja terenów zielonych

garden-beauty-kompleksowa-aranzacja-terenow-zielonych.jpg
Specjalizujemy się w zagospodarowaniu terenów zielonych wokół domów lub firm oraz pielęgnowaniu zieleni w oparciu o indywidualne potrzeby klientów. Zajmujemy się zakładaniem ogrodów, nasadzeniami drzew, krzewów i kwiatów, zakładaniem i koszeniem trawników ich wertykulacją i aeracją, pielęgnacją roślin. Równie chętnie wykonujemy zadania związane z przerzedzeniem krzewów i zarośniętych terenów, wycinką krzewów i przycinaniem konarów drzew, a także zabezpieczeniem roślin, krzewów i drzew przed zimą, uporządkowaniem terenu po budowie czy odśnieżaniem posesji i terenów firm. Pracujemy przez cały rok na terenie województwa łódzkiego.

Jesteśmy nowoczesną firmą tworzoną przez niezwykle kreatywnych i stale rozwijających się profesjonalistów, których prawdziwą pasją już od wielu lat jest dbanie o zieleń. Nie boimy się żadnych ogrodniczych wyzwań. Zapraszamy do współpracy. Sprawdź jakość naszych usług!
  Garden Beauty - Otaczaj się pięknem